Bize Ulaşın: 0266 257 11 99

Hakkımızda

BAHCELİFE ; yaşam alanlarını doğa ile buluşturmaya 2007 yılında peyzaj ürünleri üretimine başlamış ve giderek artan  bir heyecanla, kendini sürekli geliştirerek ve yenileyerek 2010 yılında peyzaj proje ve uygulama faaliyetlerinide ekleyerek devam etmektedir.

Şirketimizin ana merkezi ALMANYA’da bulunmakta olup, TÜRKİYE ÜRETİM TESİSİMİZ 2000 m2 bir alan üzerinde BALIKESİR ATATEPE SANAYİ SİTESİNDE’de yer almaktadır. Günümüzde, tüm Dünya da ve ülkemizde hızla ve sürekli tahrip edilen yeşil alanların ve tüketilen doğal kaynakların öneminin bilincindeyiz. BAHÇE LİFE olarak; insanın, doğanın bir parçası olduğu ve birlikte var olabileceğini, bununda yeşil alanlarımızı koruyarak ve arttırarak sağlanabileceği prensibi ile  hareket ederek tüm çalışmalarını insanı, doğayı ve yaşam alanlarını bir arada düşünerek sürdürmektedir. Şirketimizin üstlenmiş olduğu işlerin her aşaması peyzaj mimarlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından denetlenmektedir. Peyzaj mimarlığı alanın her dalında hizmet veren firmamız, malzeme temini ve sunumu konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

İtalya, İspanya, Hollanda, Almanya’dan canlı bitki, dikey bahçe modülleri, yeşil bitki örtüleri, dekoratif saksılar, dikim malzemeleri, çocuk oyun gurupları ithalatı ve TÜRKİYE'de ilk ve tek olarak ağaç kabuğunu işleyerek peyzaj alanlarında kullanılmasını sağlayan firmadır.

BAHCE LİFE, geçmişte olduğu gibi gelecekte de doğaya duyarlı çizgisi ile sürekli kendisini geliştiren, yenileyen, enerjik ve dinamik ekibi ile sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Hakkımızda